Urząd m.st. Warszawy
Mapa strony Twój przewodnik
  • Polska wersja językowa
  • Angielska wersja językowa
  • Niemiecka wersja językowa
  • Francuska wersja językowa
  • Rosyjska wersja językowa
  • Hiszpańska wersja językowa
  • Włoska wersja językowa
Szukaj
Szukaj
Szukaj
There are countless reasons to fall in love with Warsaw

Broszury i przewodniki

Zachęcamy do pobrania folderów o Warszawie w formie plików pdf. Najpopularniejsze z nich można również obejrzeć na profilu Visit Warsaw w serwisie ISSUU.

Zainteresowanych wydawnictwami drukowanymi zapraszamy do punktów Warszawskiej Informacji Turystycznej, gdzie znajdziecie Państwo aktualnie dostępne tytuły a także materiały informacyjne o instytucjach kultury w regionie.

Prośby o udostępnienie wybranych broszur dla organizatorów spotkań i konferencji prosimy kierować do Warszawskiej Organizacji Turystycznej pod adres wcb@warsawconvention.pl.

Instytucje zainteresowane otrzymaniem większej ilości broszur na inne cele niż konferencyjne, prosimy o skierowanie pisemnej prośby do Dyrektora Biura na adres sekretariat@warsawtour.pl. Lista aktualnie dostępnych tytułów może różnić się od zamieszczonej poniżej. Pismo powinno zawierać informację o przeznaczeniu folderów oraz ilości potrzebnych materiałów z wyszczególnieniem tytułów i wersji językowych. Aby usprawnić komunikację prosimy także o podanie adresu e-mail oraz bezpośredniego numeru telefonu do osoby kontaktowej. Państwa prośba zostanie rozpatrzona indywidualnie przy uwzględnieniu realizowanej przez Biuro strategii promocji oraz aktualnych stanów magazynowych. Foldery będzie można odebrać w wyznaczonym terminie z magazynu przy ulicy Siedmiogrodzkiej 20.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.